رسانه

مهرداد میردامادی فرزند محمود، متولد 22/01/1344 و شماره شناسنامه 182 می باشد.او متولد تهران است . وی سابقه همدستی با گروهک تروریستی مجاهدین خلق را در کارنامه خود دارد و در سن 15 سالگی به جرم همکاری با این گروهک تروریستی متهم و به 5 سال زندان محکوم گردید.او در سن 20 سالگی آزاد شد . در سن 21 سالگی ازدواج کرد اما ازدواج او ناموفق بود و پس از مدتی تن به طلاق داد.ثمره ازدواج او دختری به نام «موژان» است. موژان میردامادی در حال حاضر در یکی از شهرهای انگلستان مشغول به تحصیل می باشد.

مهرداد میر دامادی فارغ التحصیل کارشناسی رشته جامعه شناسی و کارشناسی ارشد رشته مردم شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی است و پس از اخذ مدارک خود همزمان مشغول به ترجمه متون انگلیسی پرداخت و از این راه ارتزاق می نمود.تا اینکه سال 1387 از کشور خارج شد و به ترکیه رفت. پس از طی مراحل گزینش رادیو در ترکیه، به جمهوری چک عزیمت کرد و به رادیو فردا پیوست. او در رادیو فردا نیز به ترجمه و ویرایش مطلب می پردازد و در سال 1389 به عنوان سردبیر  در رادیو انتخاب شده است.

گفتنی است مهرداد میردامادی  اخیراً به علت تشدید بیماری سرطان تحت درمان است و قرار بر این شد تا برای درمان بیماری خود به آلمان عزیمت کند.

    

/ 0 نظر / 12 بازدید